• Бобрик Уляна

  Дуже вдячна персоналу МЦ Лорімед за кваліфіковане і відповідальне ставлення до своєі роботи. Лікувались у Пасічник Ю. Б., оперувались у Хоружого І.В. у супроводі анестезіолога Романенко Л. М.. В цій клініці справді працюють професіонали своєі справи з чудовим і творчим підходом до дітей. Після операції час провели в комфортній і затишній обстановці під контролем медперсоналу дивлячись мультики. Все пройшло чудово, рада що у Тернополі є такий медичний центр.

 • Надра Олена Іванівна

  Задоволена прийомом у лікаря Пасічнк Ю.Б. обережно оглядає, пояснює діагноз, відповідає на всі запитання. Бажаю Вам успіхів у роботі та задоволених пацієнтів!

 • Наталія

  Лікар Рудник Ольга Федорівна не побачила, що в дитини збільшені аденоїди. Назвала 3 варіанти різних діагнозів і призначила лікування відразу від 3 хвороб. Не рекомендую.

 • Надра Олена Іванівна

  Задоволена обстеженням у лікаря Пасічник Ю.Б. детельно оглядає, коментує те що робить, зрозуміло пояснює діагноз. Бажабю Вам успіхів у роботі і задоволених пацієнтів!

 • Надра Олена Іванівна

  Задоволена обстеженням у лікаря Пасічник Ю.Б. детельно оглядає, коментує те що робить, зрозуміло пояснює діагноз.

 • Кубік Юлія

  Дякую усьому персоналу клініки "Лорімед" за вдало проведену операцію моєму синові. Хочу зазначити, що у закладі працюють фахівці високого рівня з безмежним терпінням до малих пацієнтів. Особливе велике дякую лор-хірургу Андрейчину Юрію Михайловичу та анастазіологу Романенко Лілії Миколаївні.

 • Заверчук Наталя Михайлівна

  Нещодавно видаляли аденоїди у мого сина саме в Лорімеді. Неймовірно професійний підхід професора Андрейчина Юрія Михайловича та анестезіолога Романенко Лілії Миколаївни повністю забезпечили спокій батьків та дитини. Все пройшло швидко та легко, за що ми неймовірно вдячні всьому персоналу клініки Лорімед!

 • Галанець Галина

  Провели дитині операцію по видаленню аденоїдів. Все дуже професійно, чітко, зрозуміло, комфортно і привітно. Починаючи від адміністратора, закінчуючи медсестрою. Окрема щира дяка Хоружому Ігорю Володимировичу за професіоналізм та вміння подати інформацію без лишнього "згущування фарб". Слухаєш лікаря і направду заспокоюєшся. Безмежно вдячна професіоналу своєї справи анестезіологу Лілі Миколаївні. Дуже має підхід до дітей та все чітко і ясно розповідає. Це лікарі, яких обіймаєш наостанок, щоб виразити прихильність.

 • Кущак Ірина

  Щиро дякуємо персоналу Лорімед за дбайливе ставлення та розуміння!!!!Сьогодні проводили оперативне втручання моїй донечці,ми трошки хвилювалися, але з такими лікарями ці хвилювання були лишні.Дай Боже всі здоров'я та добра!!!!

 • Ірина

  Щиро дякую лікарю Процишин Катерині Дмитрівні за професіоналізм.Чудовий педіатр і дуже приємна людина.Син з задоволенням йде на прийом.І в загальному дуже хороша клініка,ввічливий персонал.Усім рекомендую!!!

 • Довгань Марія

  Була на прийомі в лікаря-отоларинголога - Пасічник Ю.Б. Хороший спеціаліст і дуже приємна людина. Провела професійний огляд, поставила діагноз (розтолкувала його, відповіла на всі запитання) і призначила лікування. Прийомом дуже задоволена. Буду рекомендувати медичний центр знайомим!

 • Захарчук Ольга Григорівна

  Дякую персоналу МЦ "Лорімед". Дякую лікарю Щур Олег Васильойович за гарне обслуговування, своєчасну допомогу! Бажаю успіхів і міцного здоровя!

 • Лебедик П.Б.

  Вітаю лікарів Лорімеду з святом отоларинголога. Всього Вам найкращого. Особлива подяка лору Пасічник Юлії Богданівні.

 • Палащук Христина Михайлiвна

  Ввічливий персонал, лікарі професіонали своєї справи. Дякую Вам велике.

 • Форгель Олена

  Дуже дякуємо за допомогу,перший раз нас врятував прекрасний лікар Хоружий І.В,а другий професіонал своєї справи Салях Т,обслуговування на вищому рівні! Щиро рекомендуємо клініку та лікарів)))

 • Кметь Ольга

  Щиро вдячна лікарю Салях Тетяні Володимирівні за кваліфіковане лікування. Моя донечка задоволена. Ми рекомендуємо всім Лорімед. Також велике дякую і адмістратору Надіі Ростиславівні. Рекомендуємо ваш заклад.

 • Іщенко Юлія Вікторівна

  Надзвичайно талановиті , чудові лікарі ,весь персонал, я в такому захваті , мій син з радістю ішов до лікаря, Хоружий Ігор Володимирович ,найкращий лікар?професіонал свого діла !вдячна вам дуже за вашу роботу !

 • Воркун Іра

  Щиро дякую професору Андрейчину Юрію Михайловичу за надзвичайно-кваліфіковану медичну доромогу,лікар від Бога,а також всьому неймовірно-приємному і привітному персоналу клініки!Все організовано на найвищому рівні:якісно,швидко і за помірну ціну!Подальших успіхів і процвітання!!! Безмежні слова подяки!!!

 • Сторожук Ю.Б

  Просто не можу не залишити тут відгук про цю клініку! Недавно я робила тут оперативне втручання. Шкодую тільки про одне, що не зробила цього раніше. Вибір де робити операцію був вирішений автоматично тільки в «Лорімед». Я хочу подякувати дуже милі лікарці Т.В Салях, без якої я напевно не наважилась це зробити) Операцію проводив Хоружий І.В людина в якої впевнений погляд в своїй роботі, приємний в спілкуванні, простий без лишньої високомірності,я не знаю як можна робити такі операції?????Це дійсно дар і велика праця над собою!Я щиро дякую вам що все пройшло абсолютно без болісно і з комфортом для мене! Дякую анастезіологічні бригаді, я так ДОБРЕ виспалась)))))) Лікар - анастезіолог такий позитивний, веселий перед операцією я навіть посміялась хоча дуууже боялась)) На вході зустріли мене як завжди з усмішкою привітні дівчата, все розказали, показали. Постійно запитували чи все добре. Я дякую вам всім, хто працює в цій клініці бо практично в кожного лора я була на прийомі))))) ви всі щирі, привітні і справжні професіонали, завжди допоможите! Я не пам‘ятаю щоб я так вільно дихала як після операції, кожному пораджу звертатись в Лорімед! Сюди ніби приходиш до рідних людей, для моєї сімї так!!!!Велике дякую!!!!

 • Федунів В. З

  Звернувся у МЦ «Лорімед» із травмою носа до Салях Т.В., отримав кваліфіковану медичну допомогу. Рекомендую!

 • Жлобіцький Віталій

  Щира подяка Ігорю Володимировичу за високий рівень виконаної роботи(виймав з гайморової великий пломбувальний матеріал 20тилітньої давності), та за сервіс Кл.Лорімед - чуйному персоналу.Так тримати.Рекомендую?

 • Вовчук Оля

  Доброго дня, хочу залишити свій позитивний відгук і подякувати Салях Тетяні Володимирівні, а також всьому колективу за Вашу працю. Донечці робили аденотомію 20.07.2021 р., все пройшло чудово, спокійно і дуже комфортно як для дитини так і для батьків. Дуже раджу клініку і якій працюють професіонали, лікарі які люблять свою роботу. Ще раз дякую за Вашу працю.

 • Хмелюк В.В.

  Щира подяка працівникам клініки Лорімед та особлива подяка нашому дитячому лікарю Процишин Катерині Дмитрівні, неоднорозаво зверталися за допомогою і дуже задоволені професійним підходом, уважністю і компетентністю лікаря. Ще раз дякую, успіхів і процвітання Вам та зокрема клініці Лорімед.

 • Маврешко Денис

  Щиро вдячний медичному центру Лорімед, за якісних лікарів та сучасну діагностику! А саме лікарю-оториноларингологу Салях Тетяні Володимирівній. Про таких кажуть "лікар від Бога". Я дуже задоволений ,що саме 21.05.2021 року потратив зі своєю гострою проблемою саме до неї. Мені була надана професійна консультація,а потім за сприяння Тетяни Володимирівної була проведена підслизова лазерна вазатомія. Зроблено було все дуже якісно,на вищому рівні. Ставлення персоналу до клієнтів залишає дуже приємне враження! Відчуваєш, що тебе дійсно поважають і намагаються створити для тебе максимальний комфорт! Ціна послуг повністю виправдана кваліфікованою консультацією та лікуванням! Тому раджу звертатись в медичний центр Лорімед, адже вони мають найкращих професійних фахівців,і їм не страшно довірити своє здоров'я.

 • Матвіїшин Ірина

  Доброго вечора хочу висловити велику подяку клініці Лорімед.І в першу чергу Хоружому Ігору Володимировичу за те що він зробив мені операцію і я тепер можу вільно дихати.Дякую усім працівникам які були до цього долучені.Завжди ввічливий і усміхнений персонал.Рекомендую всім у кого є проблеми зі здоров'ям звертатися в клініку яка розташована на вулиці Мазепи 12 в клініці вирішать проблеми зі здоров'ям які вас хвилюють.Дякую

 • Тихоступ Л.П

  Щиро вдячна лікарю Процишин Катерині Дмитрівні.У дитини не проходив кашель 2 міс,що ми тільки не робили,які аналізи не здавали,прийшли на прийом і вона назначила лікування до тижня часу кашель пройшов,тепер вона наш спаситель.

 • Марчук Наталія Миколаївна

  Я дуже задоволена роботою лікарів. За 2 роки капала ніс судинорозширюючими каплями, а після процедури (вазотомії, що проводила Салях Тетяна Володимирівна), вже через 2 дні дихаю без допомоги медикаментів. Всі дуже привітні, ціни доступні. Всім раджу!!! 15.05.2021р

 • Вівчарик Галина Петрівна

  Дуже задоволена лікуванням у МЦ "Лорімед". Лікарі - справжні професіонали.

 • Вівчарик Галина Петрівна

  Дуже задоволена лікуванням у МЦ "Лорімед". Лікарі - справжні професіонали.

 • Михайлиця Михайлина Миколаївна

  Я Михайлиця Михайлина Миколаївна, народилася 15.01.1954р. В зв'язку з віком в мене почалися проблеми з диханням. Мені зробили операцію на викривлену перегородку у носі і почувала я себе краще після операції, це було 10 років тому. А потім в мене почалися інші проблеми, зробилася дира навскрізь. Я звернулася в приватну клініку ЛОРІМЕД, мені зробили ще одну операцію і зараз я себе почуваю дуже добре. Дуже я вдячна тим лікарям, а особливо Салях Тетяні Володимирівній в якої золоті руки. 14.05.2021р.

 • Приймак Анжела

  Хочу поблагодарить Игоря Владимировича за проведённую операцию Тонзиллэктомию, а особенно за то, что он увидел в чем проблема с моим здоровьем, у меня очень увеличенные лимфоузлы, хотели отправлять на биопсию (я этого ну очень не хочу делать) но мне сказали что это пошла интоксикация от горла! А так же впервые узнала, что от гланд развивается ревмо заболевания! (то что я лечу уже годами, и никто не может найти причину) Операция для меня прошла довольно быстро (30 минут, но мне казалось, что быстрее), персонал великолепный, до операции ещё успели пошутить и поднять настроение:) Отдельное спасибо Лилие Романовне. Очень внимательный и отзывчивый доктор. Когда ночью началось кровотечение, она ответила на телефоний звонок и приехала в клинику (не смотря, что глубокая ночь и утром на смену), была со мной, пока мне не стало лучше. Очень рада, что у нас в Украине есть такие замечательные доктора и клиники!!! Всем рекомендую и сама планирую продолжать пользоваться вашими услугами!

 • Філик Тамара Павлівна

  Хочу висловити щиру подяку працівникам клініки , та особисто лікарю лору Пасічник Юлії Богданівні за високу прфесійність та увагу особисто до мене , як пацієнта .

 • Комар Оля

  Щиро хочу подякувати Пасічник Юлі Богданівні за професійний підхід до пацієнта,консультацію,огляд та проведення процедур приємно коли ти ідеш на прийом до такого професіонала,побільше таких лікарів.Тепер знайомим рекомендую тільки Вас!!!

 • Варода Оксана Анатоліївна

  За два роки хвороби я обійшла всі найкращі медичні центри Тернополя ( включаючи кафедру ЛОР в обласній лікарні ). І зрозуміла - ви найкращі з найкращих: по співчуттю до болю, по уважному ставленню, по помірних цінах ( часом і з приємним бонусом - сюрпризом ), а найголовніше - по професійному висококваліфікованому лікуванню. Ви даруєте здоров'я своїм хворим, а добрий всемогутній Бог нехай дарує його вам - чудовим лікарям, працівникам, керівникам, всьому обслуговуючому колективу медичного центру "ЛОРІМЕД". P.S Оксана Анатоліївна Варода, провізор (66 років) 16.04.2021р.

 • Сергєєва Галина

  Щиро вдячна лікарю Салях Тетяні Володимирівні дуже приємний лікар,хочу подякувати за професійний підхід та уважність,а головне результат лікування,все пройшло чудово.Рекомендую клініку lorimed

 • Перестюк Тетяна

  Щиро вдячна лікарю Хоружому І. В. за проведену операцію .дай Боже вам здоров'я, лікар від Бога приємний ,кваліфікований спеціаліст. Окрема подяка персоналу за теплий прийом . Рекомендую сюди звертатися. Всім ЗАДОВОЛЕНА!!

 • Біль (Душко) Ольга Петрівна

  Хочу висловити щиру подяку лікарю Хоружому Ігорю Володимировичу за професійний підхід і ефективне лікування моїх дітей! Ми довго не могли вилікувати меншу дочку, весь час піднімалася температура від горла і лікування не давало ефекти, лише Хоружий І.В. зміг знайти справжню причину і призначити відповідне лікування. З тих пір звертаємося лише до нього. Лікар від Бога, раджу всім! Також хочу відмітити дівчаток-адміністраторів - ввічливі, приватні, завжди готові допомогти!

 • Добровольська Ірина Степанівна

  Я, Добровольська Ірина Степанівна, відвідувала МЦ "Лорімед" не один раз із внуками. Щиро дякую працівникам за увагу, хороше ставлення до дітей, професіоналізм. Дай, Вам, Боже всім здоров'я!

 • Гринчук Ірина Павлівна

  Щиро вдячна Салях Тетяні Володимирівні за професійний огляд, увагу до пацієнта!

 • Бандрівський Михайло Борисович

  Нещодавно моя дружина оперувалася в Ігоря Володимировича. Оскільки я сам лікар, то вибір хірурга для дружини був ще тим челенджом. Знайшовши клініку "Лорімед", ми без вагань обрали Ігоря Володимировича, як найбільш підходящого лікаря під наші запити. Операція пройшла успішно, ускладнень не було і тепер моя кохана дружина здорова і може вільно дихати своїм носом. Сам же Ігор Володимирович надзвичайно грамотний спеціаліст. Якщо Вам потрібна допомога з приводу ЛОР-органів, то кращого лікаря годі шукати. В клініці Вам не будуть "впарювати" непотрібні послуги та лікування. В клініці працює привітний ерудований персонал, охайно одягнений. Лікарі користуються сучасними та новими інструментами. Консультації проходять за попереднім записом.

 • Снігір Дмитро Сергійович

  Задоволений лор-лікарем Хоружий І.В. За хорошу консультацію та відповідальне ставлення до пацієнтів, побільше би таких лікарів , також хороша адміністрація та медсестри які піклуються про стан пацієнтів після операції

 • Господарик В.Ю.

  Доброго дня. Звернувся в клініку Лорімед з проблемою перегородки носа, і після обстеження мені зробили операцію по септопластиці. Я задоволений результатом, бо Хоружий Ігор Володимирович професіонал своєї справи. Дякую йому і персоналу клініки Лорімед за кваліфіковану допомогу. Рекомендую!

 • Лазурко Руслана Романівна

  Надзвичайно задоволені лор-лікарем Салях Т.В. Приємне обслуговування та відношення. Приходьте в МЦ "Лорімед" -будете задоволені. Щиро дякую за батька - Роговський Роман Васильович.

 • Сас Оксана

  Я дуже задоволена обслуговуванням МЦ "Лорімед". Постійно звертаємося до лікаря Салях Тетяни Володимирівни. Дякую за її прихильність до дітей, чуйність та правильне лікування.

 • Біланик Марія

  Рідко пишу відгуки ,але про МЦ ЛОРІМЕД не можу не написати))))Хороший МЦ,привітні адміністратори.Послугами клініки користуємося уже 2.5 роки.Коли писалися перший раз на консультацію до ЛОРа то не знали до кого нас записали, хто нас огляне (синочкові тоді було 2 рочки).Нас записали до Пасічник Ю.Б. і від тоді Юлія Боданівна стала наш сімейним ЛОР-лікарем))))без неї нам ніяк не справитися.Щиро вдячні її за турботу, за професіоналізм.А також ВЕЛИКА ПОДЯКА дитячому лікарю Процишин Катерині Дмитрівні, дуже хороше відношення, завжди на звязку!!!РЕКОМЕНДУЮ!!!якщо вам потрібна допомога сміливо звертайтеся тільки до Пасічник Ю.Б та Процишин К.Д.

 • Николенко Юлія

  Найкращі враження після операції в Хоружий І.В., дуже уважне ставлення до пацієнтів; медсестри теж дуже уважні і професійні. Дякую!

 • Сторожук Юлія Богданівна

  Вже протягом 4-5 років користуємося послугами МЦ "Лорімед" всією сім'єю. Дуже задоволена результатом лікування, ввічливим персоналом. Цим лікарям я довіряю найдорожче - своїх дітей. Дякую за вашу роботу. Всім раджу при потребі звертатись у МЦ "Лорімед"

 • Романкевич Надія Вікторівна

  Щиро дякую Хоружому Ігору Володимировичу за ефективне лікування постковідного гаймориту, а також за детальне пояснення дії кожного з препаратів, які він мені виписав. Це для мене важливо. Також дякую за привітне ставлення дівчат персоналу! Щиро рекомендую!

 • Воронкевич Мирослава Василівна

  Щиро дякую невропатологу Ляшенко Ірині Ігорівній за правильно поставлений діагноз і призначене лікування - вже відчула полегшення. Окрема подяка керівнику МЦ Лорімед Хоружому Ігорю Володимировичу та всьому колективу за добре організовану роботу центру, професіоналізм та людяне ставлення до пацієнтів.

 • Кан Христина Петрівна

  Хочу висловити вдячність Рудник О.Ф. за професійний підхід до своєї роботи! Неодноразово звертались всією сім’єю. Останній раз дитина зовсім не дихала носиком, лікар уважно вислухала скарги призначила лікування і аналізи. За декілька днів стан дитини покращився і носик знову дихав. Для нас було дуже важливим знайти хорошо лікаря отоларинголога, оскільки в дитини аденоіди і педіатри не завжди можуть назначати правильне лікування. Дякуємо, що Ви в нас є)

 • Мрикало Марія Михайлівна

  Від щирого серця хочу подякувати Хоружому Ігору Володимировичу за ефективне лікування. Такого доброго фахівця важко знайти.

 • Синоруб Галина

  Професіоналізм, людяність, компетентність, добро - якості чудової фахівчині Пасічник Ю.Б.! Перевагою клініки є й те, що у вихідні можна потрапити до лікаря й отримати консультацію. Рекомендую клініку Лорімед!

 • Marika Zhuk

  В наш час дуже важко знайти хорошого професіонала, приємну людину і лікаря від Бога ! Але хто шукає , той знаходить! Щиро вдячна Хоружий І. В. та його команді,клініці ЛОРІМЕД за професійність , якість і успіх ! За подарунок напередодні Різдва дихати на повні груди, іноді людям для щастя вистачає дуже мало, завдяки вам моя мрія збулася ! Щиро вдячна. Бажаю вам всім здоров’я, успіхів, творчих злетів, нових проектів, і просто щастя! Рекомендую усім вашу клініку, де відчувається європейські умови і щиру українську душу!

 • Курочка Ганна Степанівна

  Дуже приємний лікар Рудник О.Ф., вислухала і гарно поставилася як людина з розумінням, вдячна за огляд і прийом, приємний адміністратор, рекомендую клініку МЦ ЛОРІМЕД

 • Ткач Петро

  Дуже задоволений. Потрібно було терміново до лікаря Хоружого І. В. було все занято майже на тиждень вперед, але дівчата шукали місце і лікар прийняв. Лікуюся в Хоружого вже 2 роки, лікар вирізав гланди, у віці 32 роки, перестав часто хворіти. Почуваю себе добре. Дякую клініці Лорімед і особливо Хоружому І.В.

 • Красівський Артем Миколайович

  Надзвичайно задоволені послугами вашого медичного центру "Лорімед". Дякую за ефективне призначення лікування та людяне ставлення.

 • Сталенний Юрій Михайлович

  Щиро вдячний лікарю Салях Тетяні Володимирівні та персоналу клініки за медичну допомогу. Салях Тетяна Володимирівна професійно та швидко пролікувала мене на ранній стадії (класна лікарка). Я задоволений результатом. Лікарю бажаю здоров'я та досягнення нових вершин у медичній сфері. Рекомендую звертатися у дану клініку.

 • Марко Л.О

  Сьогодні були на прийомі у Лорімеді,прекрасна клініка та персонал. Побувавши один раз на прийомі у педіатра Земби Тетяни Ігорівни ,більше їй не зраджуємо уже 2 роки .Син відколи пішов в садочок часто хворіє,коли інші лікарі говорили антибіотики,Тетяна Ігорівна призначала лікування,інгаляції і без антибіотика,а якщо і потрібно то тільки після аналізів.Часто також аденоїди турбують після хвороб і тут нам теж Тетяна Ігорівна допомагає,а якщо потрібно то направляє лора. І з другою дитиною (немовлятком) прекрасний огляд ,все розкаже,підкаже чи потрібно огляд вузького спеціаліста,але після неї і вузьких спеціалістів не дуже потрібно. Дякую вам велике!!!

 • Мудра Зоряна Богданівна

  Щиро вдячна лікарю Хоружому І. В. дай Боже вам здоров'я Божого благословення лікар від Бога приємний кваліфікований спеціаліст окрема подяка персоналу за теплий прийом . Рекомендую сюди звертатися. Всім ЗАДОВОЛЕНА!!!! Буду завжди тільки до Вас звертатись за допомогою. Процвітання Вам. Дякую.

 • Буртняк Ірина Віталіївна

  Робила операцію у лікаря Хоружого Ігоря Володимировича. Дуже задоволена. Лікар дуже привітний і кваліфікований. Сервіс у медичному центрі на вищому рівні. Дуже привітні адміністратори і медсестри. Рекомендую сюди звертатись. Відвідую вже Лорімед не один рік.

 • Відловська Тетяна Ігорівна

  Дуже дякую лікарю Хоружому І. В. за проведену операцію, а саме коблаторну аденотомію моїй дитині , а також дякую персоналу Лорімед .Всім задоволена . Чудова клініка ,приємний персонал. Клініку рекомендую.

 • Остап Наталія Василівна

  Ми дуже вдячні медперсоналу МЦ ЛОРІМЕД, за надану завжди кваліфіковану допомогу, ми бажаємо Вам надалі розвиватися і відкривати нові такі медичні заклади. Усі спеціалісти у Вас дуже кваліфіковані, розумні, завжди йдуть на зустріч пацієнту, ставлять правильні діагнози лікарі, адміністратори дуже привітні. Ми раді що у нас є такі кваліфіковані спеціалісти своєї справи. Рекомендуємо МЦ ЛОРІМЕД із свого власного досвіду. Хочу всім наголосити: НЕ ХОДІТЬ ПО ІНШИХ КЛІНІКАХ, НЕ ВТРАЧАЙТЕ ДОРОГОЦІНИЙ ЧАС,

 • Берекета Галина

  Задоволені оглядом лікарів в МЦ ЛОРІМЕД. Рекомендуємо, все гарно в клініці і персонал і обслуговування.

 • Процик Марія Євгенівна

  Дуже задоволена ставленням персоналу до пацієнтів. Лікар надзвичайно хороший Пасічник Ю.Б. Все сподобалось. Дякую що ви є!

 • Голда Ірина Євгенівна

  найвище оцінювання 5/5, дуже задоволена, врятували мені дитину від стороннього тіла у носі. Щиро дякую лікарю Салях Т.В.

 • Швець Степан

  Мені дуже подобається ваш МЦ Лорімед. Всі лікарі професіонали своєї справи. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаю вам процвітання та побільше вдячних пацієнтів :)

 • Борисюк Устим

  Дуже задоволені обслуговуванням вашої клініки. Особлива подяка Зембі Т.І, це єдина лікар, яка знайшла підхід до нашої дитини. У вас все на найвищому рівні. Дівчатка- адміністратори завжди привітні та ввічливі, швидко та організовано записують на прийом, пропонують зручні години для нас, що дуже класно. Завжди усміхнені та приємні в спілкуванні. Будемо завжди до вас звертатись за допомогою.

 • Турчин Юрій Михайлович

  Усім задоволені, ефективне лікування. Привітний персонал, хороші спеціалісти, однозначно будемо рекомендувати МЦ Лорімед знайомим та родичам.

 • Лось Ольга Сергіївна

  Задоволена оглядом. Привітний персонал,зверталась за допопогою неодноразово. Відвідуємо клініку усією сімєю.

 • Демборинська Лариса Михайлівна

  Задоволена послугами,професійний підхід,доступні ціни. Однозначно рекомендую.

 • Біловус Марта Григорівна

  Я така рада ,що звернулась саме до вас у клініку.Усі такі привітні. Лікар Салях Т.В. дуже хороший лікар,акуратний,чуйний , а найголовніше кваліфікований.

 • Поляниця Марія Василівна

  Неодноразово зверталась до вас у клініку. Усе дуже добре, швидкий запис на огляд , кваліфіковані спеціалісти.

 • Печенюк Надія Василівна

  Мені у вас дуже сподобалось. Приємна атмосфера в клініці МЦ Лорімед, усі привітні та ввічливі. Сучасне гарне обладнання. Задоволена лікарем Пасічник Ю.Б.

 • Незбрицька Христина Іванівна

  Дуже сподобалося у МЦ Лорімед. Консультуємося усією сімєю тут. Весь персонал дуже привітний і чуйний. Наш найкращий лікар-Хоружий Ігор Володимирович!

 • Кравець Владислав Михайлович

  Я мама пацієнта вашої клініки Владислава,приємно вражена тим,що дуже швидко визначили гострий назофарингіт і призначили видалення аденоїдів,чого не робили інші медичні центри,де лікували довго і безрезультатно.Надіюсь на швидке виздоровлення сина.

 • Гонтар Олена Володимирівна

  Консультацією задоволена повністю. Приємно вражена професіоналізмом молодої лікарки Салях Т.В. Однозначно рекомендую.

 • Назарко Наталія Володимирівна

  Дуже приємні адміністратори,привітні,ввічливі,завжди усміхнені,дадуть добру пораду.Лікар Хоружий знає свою справу.Весь персонал співчутливий,уважний,діють професійно.

 • Волошин Юрій Олександрович

  Задоволений послугами МЦ Лорімед.Особлива подяка лікарю Салях Т.В за чуйність та компетентність у свої професії.

 • Андрійкович Олена Василівна

  Можу сказати лиш одне, рада що потрапила до лікаря Хоружого І.В. на огляд, а також прооперувалася, і знаєте дуже задоволена. Щиро дякую усій команді МЦ ЛОРІМЕД.

 • Насипана Ольга Федорівна

  Дуже вдячна адміністраторові Надії Ростиславівні що потрапила швидко на огляд до лікаря Хоружого І.В., хочу сказати що Ваша клініка йде на зустріч пацієнтові і робить все для того щоб пацієнт був задоволений як оглядом так і ставлення до себе. Дай Боже Вам всім здоровя.

 • Сенюк Руслана

  Хочу подякувати МЦ ЛОРІМЕД за хороший персонал, а особливо педіатру Зембі Т.І.

 • Гап Мілана

  Хороші спеціалісти своєї справи, особлива подяка лікарю Хоружому І.В., а також лікарю гастроентерологу дитячому Процишин К.Д., приємне і доброзичливе відношення персоналу до пацієнтів. Дякую що Ви є.

 • Осадчук Тетяна Володимирівна

  Задоволена лікарем Пасічник Ю.Б. також Салях Т.В. які проводять дуже класно і професійно процедури.

 • Піхлик Ольга Володимирівна

  Дуже задоволена оглядом лікаря Салях Т.В. , вдячна за організованість МЦ ЛОРІМЕД. Все професійно швидко, робота налагоджена від адміністратора до лікаря. Щиро дякую за турботу.

 • Шмигельська Тетяна Юріївна

  Сьогодні відвідала клініку МЦ Лорімед дуже задоволена обслуговуванням ,вічливий персонал,особливий підхід до кожного.Величезне дякую Салях Т.В. за її компетентний підхід до пацієнта.Надзвичайно хороший лікар!!

 • Витко Оксана

  Дуже хороша і затишна атмосфера, навіть коли приходиш стурбований, якось в такому затишку стає спокійніше, лікарі дуже хороші, рекомендуємо МЦ ЛОРІМЕД. Хочу також подякувати адміністраторам на рецепції, дуже чуйні і поспілкуються і пояснять що і де, дякую Вам.

 • Мазур Ганна Петрівна

  Вдячна таким хорошим лікарям, які працюють в МЦ ЛОРІМЕД, велике душевне Вам спасибі за Ваш труд, дай Боже Вам здоров'я міцного.

 • Ольга Ільчина

  Зі щирого серця хочу подякувати Клініці Лорімед за професійний і турботливий підхід до моєї проблеми із носом, а також до проблеми із носом, яку мав мій хлопець. Хочу подякувати за надзвичайно затишну атмосферу, яка за кожним разом панувала у Вашій Клініці. Окрема велика подяка для лікаря Ігоря Володимировича за великий талант - професійне лікування різних проблем. Процес лікування був приємним і безболісним - я вражена! :) За все добро, за Вашу благородну роботу нехай Вам щедро благословляє Господь. Бажаю Вам розвитку та натхнення на кожен новий день! Із чистим сумлінням рекомендую Клініку Лорімед усім дорослим та дітям. З повагою та вдячністю Оля

 • Ковальчук Олена Василівна

  МЦ ЛОРІМЕД, це клініка де все на вищому рівні, одним словом все супер.

 • Кузьмічева Олена Михайлівна

  Дуже задоволена що потрапила на огляд до лікаря Хоружого І.В. Це лікар який чітко та лаконічно все пояснює, не призначає нічого лишнього і дорогостоючого.

 • Завітій Марія Олександрівна

  Хочу подякувати лікарю Хоружому І.В., а також лікарю Салях Т.В. за швидке одужання після призначеного лікування, велике щире спасибі за те що Ви є.

 • Жгутова Олена

  Хоружий Ігор Володимирович Лікар бід Бога,дуже задоволена лікарем,здоров’я вам до вашої праці ...

 • Вінницький Ігор Володимирович

  Дуже вдячний Ігору Володимировичу за надання висококваліфікованої допомоги.

 • Михайлишин Ігор Богданович

  Дуже гарна клініка ,доброзичливий персонал. Все на вищому рівні , досвідчені лікарі,новітнє обладнання. У клініці насамперед важливий пацієнт ,а не його гроші. Велика подяка зокрема Ігору Володимировичу , Ви дуже допомогли. Дякую!

 • Добровольська Надія Володимирівн

  Дуже дякуємо МЦ Лорімед та лікарю Зембі Т.І. за консультацію та лікування ,швидко одужали з вашою допомогою.

 • Познахівська Марія Степанівна

  Ігор Володимрович найкращий лор- лікар,який мені дійсно допоміг. Бажаю здоров`я та благополуччя усій родині.

 • Смот Галина Федорівна

  Дуже задоволена послугами у МЦ Лорімед. Весь персонал дуже привітний,лікарі одні з найкращих.

 • Габура Світлана Євгенівна

  Висловлюю щиру подяку лікарю Салях Т.В. за ефективне лікування, дуже приємний лікар та увесь персонал МЦ Лорімед.

 • Курчаба Оксана Анатоліївна

  Хочу подякувати всьому персоналу МЦ ЛОРІМЕД, а також всім тим хто допомагав лікарю під час операційного втручання, я дуже задоволена що є такі хороші люди, всі рекомендую МЦ ЛОРІМЕД.

 • Висоцька Людвіга Михайлівна

  Все дуже сподобалося, клініка, персонал, дуже задоволенні що потрапили до лікаря Хоружого І.В., хай Бог благословляє всіх працівників МЦ ЛОРІМЕД.

 • Кулик Тетяна Євгеніївна

  Дуже приємно приходити в заклад медичний, де є комфорт і приємний персонал, дуже дякуємо педіатру Зембі Т.І.

 • Слотвінська Галина

  Хочу подякувати лікарю Хоружому І.В. за його доброту і роботу, звернулися до лікаря на огляд, також прооперувалися, дуже задоволенні результатом, хто ще вагається де прооперуватися, рекомендуємо МЦ ЛОРІМЕД.

 • Воробйова Ірина Олександрівна

  Дуже задоволенні лікарем педіатром Земба Т.І.

 • Сабатюк Наталія Петрівна

  Дуже подобається МЦ ЛОРІМЕД, лікарі супер, дуже задоволенні, одне побажання для МЦ ЛОРІМЕДУ - щоб можна було укладати декларацію з педіатром.

 • Двійна Оксана Ігорівна

  Хочу подякувати лікарю Отоларинголог Салях Т.В., яка проводить огляди і процедури, як на мене найкраще, дуже ніжна і привітна .

 • Тарас Яблонський

  Лорімед - дійсно професійний медичний центр. Тут кваліфіковані спеціалісти, привітний персонал, якісне діагностичне обладнання - все для людей та надання належного рівня медичних послуг. Рекомендую!

 • Хамуляк Наталія Миколаївна

  Хоружий Ігор Володимирович — прекрасний лікар, професіонал, хороша і чуйна людина. Неодноразово лікував та оперувавмого чоловіка, також мене. Ігоре Володимировичу, дякую!

 • Микола

  Хоружий І. В. в 2019р. оперував мені носову переголодку, після чого проблеми з диханням, які турбували роками зникли. Ігор Володимирович професіонал своєї справи, бажаю йому здоров'я, а МЦ Лорімед процвітання.

 • Мостова ольга

  Щиро вдячна лікарям ЛОРІМЕД за гарне обслуговування та відношення до пацієнтів, особлива подяка Салях Т.В.Рекомендую всім, тут спеціалісти своєї справи

 • Цяпало Анастасія Володимирівна

  Дуже вдячні МЦ "ЛОРІМЕД" за чуйність і людяність, за те що по закінченню робочої зміни не відмовили в огляді дитини, і вчасно призначили лікування. Велике Вам спасибі. Відгук від бабусі яка приводила дитину на прийом.

 • Галушка Ганна Іванівна

  записувалася на прийом до лікаря Хоружий І.В. хочу подякувати адміністратору Надії Ростиславівні за терпиливість і за людяність, дуже задоволена МЦ ЛОРІМЕД. рекомендую всім.

 • Берчишин Інна Ігорінвна

  неодноразово користуємося послугами клініки ЛОРІМЕД. Хотіли б відмітити високий професіоналізм персоналу клініки особливо лікаря Хоружий І.В. дякуємо що Ви є.

 • Лілія

  Дуже приємне враження про клініку Лорімед. При вході зустрічає дуже приємний персонал, хоча я не була записана на консультацію, дівчата все ж таки допомогли мені попасти до лікаря. Окрема подяка Ігору Володимировичу за професіоналізм. Рекомендую усім!!

 • Уляна Головко

  Дуже задоволена роботою клініки особливо хотіла би подякувати лікарю Хоружому Ігорю Володимировичу та всьому персоналу, обслуговування на вищому рівні.

 • Ируся Коваль

  Дякую вам що ви э.діти з радістю ідуть до вас.дуже хороші,професійні спеціалісти.неодноразово зверталась і сама завжди допоможуть і вилікують

 • Mariana Holovatska-Basarab

  Пройшла лікування в клініці, задоволена роботою лікарів, персоналу.Відвідавши лікаря ніби відвідала і лора, і психолога, і дієтолога.Помірні ціні.У кого є проблеми відвідайте саме цю клініку,тут вас зрозуміють,вислухають,Вилікують,і піднімуть настрій

 • Марія Кузик

  Кваліфікований персонал, приємна атмосфера, особливий підхід до діток. Педіатр Тетяна Ігорівна - чудовий лікар, який завжди надасть потрібну допомогу, яка сприяє швидкому одужанню малюків та спокою батьків. Щиро вдячні Вам!

 • Марія Сеньків

  Клініка "Лорімед" рекомендую)))дякую Зембі Тетяні ...Хороший лікар)))неодноразово лікувала моїх дітей...І завжди був хороший результат....Ми задоволені)))Дякую вам)

 • Liliana Litnianska

  Після візиту в клініку залишились приємні враження. Дякуємо лікарю Ользі Возняк-Рудник за консультацію та кваліфіковану допомогу лікарю Хоружому І.В. Все пройшло на вищому рівні! Рекомендую

 • Tania Popovych

  Вперше користувалась послугами приватної клініки, рада що нею став медичний цент «ЛоріМед», і подумати не могла, що буду так задоволена рівнем надання медичних послуг, та ефектом лікування, за що вдячна Ігорю Володимировичу, та усьому колективу за турботу, за їх дружність, за розуміння, відповідальність у ставленні до пацієнта не тільки підчас лікування, але і без статусу «пацієнта клініки».??? Дякую, Тетяна Володимирівна, за рекомендацію клініки, допомогу і підтримку)))

 • Roma Chabaranok

  Надзвичайно радий, що доля привела мене до пана Ігора! Який врятував мене і мою професію! Велике дякую клініці за професійне відношення і пану Ігору за "легку руку"

 • Ruslana Shved

  Дуже сподобалася педіатр Тетяна Земба, все гарно пояснює і має підхід до дитини. Загалом, прекрасне обслуговування. Рекомендую

 • Уляна Миндзів-Котляр

  Хороший медичний центр! Обслуговування супер

 • Намака Ярослав Миколайович

  Дуже хороший лікар Хоружий Ігор Володимирович, задоволенні прийомом, недаром чекали цілий місяць щоб потрапити до лікаря

 • Шлапак Ангеліна Степанівна

  Дуже і дуже чуйний лікар Рудник О.Ф. ..шкода що мало таких лікарів. Дай Боже здоровя і сили для продовження своє срави.

 • Фарйон Леся Мирославівна

  Дуже сподобалася клініка, все гарно, а особливо лікар Салях Т.В. привітна і компетентна у свої справі.

 • Заболотна Надія Василівна

  Все дуже гарно. Приємна атмосфера, дуже класний персонал, особливо хочу подякувати лікарю ЛОРу Салях Т.В. - неперевершений , позитивний і просто кльовий лікар. Рекомендую .

 • Савка Галина Степанівна

  Звернулась до лора, бо втратила голос, почало боліти горло. Прийшла до молодої лікарки Рудник Ольги Федорівни на консультацію. Вона ввічливо розмовляла, відповіла на всі мої запитання, проконсультувала, оглянула, а також розповіла як правильно приймати ліки і видала друковане призначення. Якщо хтось має труднощі з голосом -то звертайтесь тільки в Лорімед і виконуйте все, що вам лікар призначив.

 • Лисенко Наталія Андріївна

  Я вже неодноразово обслуговуюся в медичному центрі ЛОРІМЕД, все дуже подобається ціни відповідають дійсності, дуже хороші кваліфіковані лікарі, ще хочу відмітити адміністраторів особливо Надію Ростиславівну яка дуже переживає за всіх своїх пацієнтів. Ще мені там подобається що є дитячий куточок, та безкоштовні цукерки. Дійсно рекомендую. Один з найкращих медичних центрів.

 • Попович Тетяна

  Вперше користувалась послугами приватної клініки, рада що нею став медичний цент «ЛоріМед», і подумати не могла, що буду так задоволена рівнем надання медичних послуг, та ефектом лікування, за що вдячна Ігорю Володимировичу, та усьому колективу: за турботу, за їх дружність, за розуміння, відповідальність у ставленні до пацієнта не тільки підчас лікування, але і без статусу «пацієнта клініки».

 • Коритко Любов

  2.5 роки у мене був хронічний тонзиліт. Оскільки консервативне лікування було практично безрезультатним, я відважилася на видалення мигдалин. Операцію проводив Ігор Володимирович, дуже йому вдячна. Все організовано і професійно, привітний персонал, помірні ціни. Рекомендую!

 • Kristina Vovk

  Завжди приходили сюди з дитиною до лорів. Були у всіх,тож з відповідальністю можу сказати,що всі компетентні і досвідчені, мають підхід до дітей. Тоді вирішили відвідати педіатра і тепер тільки сюди приходимо. Тут нададуть всю інформацію, подивляться дитину "з ніг до голови", дадуть адекватні рекомендації щодо лікування. Є комфортна зона очікування і дитячий куточок з іграшками і акваріумними рибками. Ми задоволені і всім знайомим рекомендуємо саме цей медичний центр, адже довіряємо йому своє найдорожче- сина.

 • Anna Nichik

  Хочу відмітити високий професіоналізм,надзвичайну відповідальність,милосердя ,співчуття до хворого,а також високу якість обслуги медичного персоналу центру"ЛОРІМЕД".Особливо вдячна І.В.Хоружому,який має покликання лікаря від Бога,а також Іванці Череватій та Тетяні Зембі.Ви--молодці!Дякую вам за вашу працю,за вашу компетентність,чуйне ставлення до людей.Хай ваша робота приносить вам задоволення,а хворим--одужання.Здоров"я вам,добра і достатку!

 • Галя Чорна

  Я працюю фітнес експертом протягом 4 років. В 2017 році я помітила що мої дитячі проблеми з диханням дали про себе знати. Шукаючи хорошого лікаря у нашому місті, мені порадили Хоружого І.В. Саме він висококваліфікований спеціаліст, який проводить операції. Записавшись на консультацію в Медичний центр "Лорімед", я була приємно вражена сервісом і компетенцією лікаря. Для мене важливо щоб перед призначенням лікування було проведене повне належне обстеження і на основі цього я отримала ефективне лікування. Саме так і було зроблено в МЦ "Лорімед". Для вирішення моєї проблеми потрібно було провести операцію. Я довірилась Хоружому І.В., мені провели операцію на високому рівні. Результатом я дуже задоволена. Адже мене нічого не турбує вже 2 роки і я себе прекрасно почуваю, вільно дихаю. За це щиро вдячна колективу медичного центру, особливо лікарю Ігору Володимиричу.

 • Віктор Гевко

  Друзі якщо так сталося, що Ви прихворіли і потрібно зветратись до ЛОРА ! То Тернополянам хочу сказати, що нам повезло! Зовсім недавно під час напруженого корпоративного грудня, ангіна рішила, що цікавіше працювати мені буде з нею і подарувала 40 градусів температури :) но дякуючи Ігору Хоружеву мене швидко відкачали )) я відпрацював все, що планувалось! А за два дні був, як Огірок )) Тай це вже не вперше він мене рятує! Тому хочу подякувати і всім порекомендувати! Ми ходимо всією сім'єю!

 • Єднаковська Зіна

  Низько вклоняюсь перед талановитим лікарем, лікарем від Бога. Хронічний поліпоз. Прооперована. Дихаю нормально. Зять - іспанець прооперований (викривлення переділки носа) Не може натішитись своїм здоровим, нормальним диханням носом!!! Ігоре Володимировичу, будьте здорові, щасливі, любимі! Професійного росту Вам. Нехай Ваша людяність і професіоналізм захоплюють, дивують і отримують завжди щирі слова вдячності. Процвітання Вам і Вашій клініці! З прийдешнім Новим роком і Різдвяними святами Вас, і Ваших рідних!!!

 • Ліза

  У мене є 3 дітей різної посидючості, тому важко буває довго очікувати прийому лікаря. В "Лорімеді" довго чекати не доводиться. Мої діти не встигають надивитися на рибки в акваріумі. Ну і головне - ми завжди отримуєм результат лікування від наших улюблених лорів - І.В.Хоружого і Ю.Б.Пасічник. Вони обидвоє чудові як спеціалісти і як люди. Терпляче пояснюють і ніякого приниження через мою скурпульозну допитливість або моє нерозуміння чогось. І.В.Хоружий колись і мені дав рекомендацію, коли я поскаржилася на свою проблему, хоча приходила з дітьми. Нашим улюбленим лорам і всьому МЦ бажаю процвітання, натхнення до праці, професійної і всілякої іншої удачі.

 • Паламар Тарас

  Звернувся в даний медичний центр з проблемою. Хоружий І. В. вислухавши мої скарги швидко і професійно постановив діагноз. Після проходження курсу лікування (доречі з дуже грамотною і красивою медсестрою, можливо і вона частково позитивно вплинула) дійсно відчув чудовий результат. Також приємно вразив загальний професійний підхід, мені не виписували кілограми ліків, всі зрозуміють про що я, а конкретно те, що необхідно. Вдячний за такий підхід до клієнтів.

 • Сясько Микола Миколайович

  Друзі відрекомендували клініку ''Лорімед'', як клініку у якій працює класний спеціаліст - Хоружий Ігор Володимирович. Через велику чергу попереднього запису до лікаря Ігора Володимировича, мені не вийшло попасти до цього фахівця, проте я зовсім не засмучений так-як потрапив до іншого класного спеціаліста - лікаря Пасічник Юлії Богданівни, яка привітно зустріла, швидко і якісно надала медичні послуги. Я щиро радий, що у нас є такі спеціалісти і що мені довелось познайомитись з цією клінікою. Успіхів вам шановні лікарі і щастя від праці яку виконуєте! :)

 • Олійник Олена Ігорівна

  Дякую Ігору Володимировичу, Юлі Богданівні, Тетяні Ігорівні, та Іванні Степанівні за професіоналізм , відповідальність , людяність !!!! Ви і весь колектив Лорімеду - найкращі!!! Дякуємо , шо ви Є!!!!!!!!!!

 • Хамуляк Назарій

  Напревеликий жаль, в житті був змушений часто звертався до різних лікарів. За цей час я побачив майже Все :( . Майже все те, чого я волів би не бачити, та не знати. Але не все так погано, якби не було добре. Життя шляхом, проб та помилок, всеж звело мене з чудовими людьми, лікарями, людьми своєї справи, людьми котрі на свому місці. Де головною рушійною силою клініки є засновник високого рівня, спеціаліст своєї справи, напевне справи всього свого життя, котру він робить дуже добре і правильно - ХОРУЖИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ ! Дякую БОГУ за випадкову зустріч з вами. Саме в цього лікаря зробив успішну операцію з видалення магдаленок, та на черзі ПОВТОРНА (після інших лікарів) операція по вирівнюванню носової перегородки. Зараз я, моя сім’я, друзі котрим хоть раз розповів про клініку, користуються виключно послугами даної клініки. Зазвичай відвідування дікаря завжди не є чимось веселим чи радісним (ну чомусь так вже склалось в нас), тут все навпаки, завжди при загостренні хвороби чекав швидшої зустрічі з лікарем, після якої "хвороба відступала сама". P/S/ З радістю пишу цей допис вам на сторінці, дуже радий знайомству з вами, знайомству котре відбулось ще на зовсім ранньому періоді вашого становлення, періоді який тільки закладав основу вашому успішному розвитку, розвитку НОВОГО, ЯКІСНОГО рівня надання, та виконання медичних послуг.

 • Довгань Діана Олегівна

  В серпні захворіла донечка віком 1,8 р. В неї була температура і боліло в ротику. Думали, що можливо зубки ще ріжуться, але звернувшись в клініку Лорімед, лікар-педіатр поставила діагноз - стоматит. Добре що одразу звернулись до клініки, тому, що вже були прояви ангіни. Лікар виписала ліки, які досить швидко допомогли, і при повторному огляді ми вже практично вилікувались))). Я надзвичайно рада, що в нас в Тернополі є такі привітні люди і професіонали своєї справи! Дуже дякую Вам!

Записатись на прийом

Записатися до лiкаря:

Ваша заявка на вiзит успiшно доставлена